شبکه های اجتماعی
Image result for aparat icon
 

بلاگ

فالوور فیک اینستاگرام | محاسن و معایب | راهکار پیشنهادی

  |   راهکار شبکه اجتماعی

فالوور فیک که اسم آن را این روزها در فضای دیجیتال مارکتینگ بسیار می شنویم تعاریف مختلفی از دیدگاه کاربران دارد که در این مطلب قصد داریم اطلاعات کامل تری را درباره آنها بیان کنیم تا پاسخ برخی از سوالات خود را دریافت کنید.

تعریف فالوور فیک

کاربرانی که هیچ گونه فعالیتی در اینستاگرام خود انجام نمی دهند و در اکثر مواقع عکس و یا ویدیویی نیز در پیج خود ندارند فالوور فیک نامیده می شوند.

این گروه از کاربران برای افزایش فالوورهای دیگر پیج های اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند و در اصل توسط ایمیل های متعددی ساخته شده و در اختیار ارایه دهندگان خدمات افزایش فالوور قرار می گیرند.

محاسن و معایب فالوور فیک

با وجود انتقادات زیادی که به استفاده از این نوع از کاربران وجود دارد ولی برای برندهای که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده اند و هنوز بازار هدف خود را پیدا نکرده و شناخت کافی از آنها وجود ندارد،استفاده از فالوور فیک مناسب است،زیرا از نظر روحی و روانی تاثیر مثبتی بر بیننده داشته و ضریب احتمال فالو شدن را تا حد زیادی افزایش می دهد.

با این حال اگر در استفاده از آنها زیاده روی شود نه تنها به بهبود شرایط کمکی نمی کند بلکه موجب کاهش اعتبار برند و یا شرکت نیز می گردد،به همین دلیل در صورتی که تمایل به استفاده از این شیوه را دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شرایط مناسب برای برند شما تعیین و اجرا شود.

همچنین خوب است بدانید که فالوور فیک هیچ گونه تعاملی با پست های شما برقرار نمی کند به همین دلیل شاهد هستیم که به طور مثال پیجی با 1 میلیون فالوور تنها 500 عدد لایک برای پست های خود دریافت می کند و این یعنی بیش 95 درصد فالوور های این پیج فیک هستند.

راهکار پیشنهادی

اگر به تازگی فعالیت خود را در اینستاگرام آغاز کرده اید و می خواهید در یک بازه زمانی مشخص شرایط خود را بهبود دهید،نکات زیر را دنبال نمایید.

 به طور منظم پست بگذارید

پیج های برتر در اینستاگرام به طور میانگین روزی یک پست به اشتراک می گذارند،برای شما که به تازگی این کار را آغاز کرده اید این عدد می تواند روزانه 3 پست باشد ولی به مرور بهتر است از این تعداد کاسته شود تا مخاطبان اشتیاق خود را از دست ندهند.

استفاده صحیح از هشتگ ها

هشتگ‌ها بهترین راه برای پیدا کردن پست های مرتبط با یک موضوع خاص هستند. استفاده از هشتگ‌های مرتبط و  پرطرفدار  به شما کمک می کند تا میزان دسترسی به پست های خود را افزایش دهید.

اکانت اینستاگرام خود را تبلیغ کنید

اصطلاح  Shot Out که به معنی معرفی شدن اکانت شما توسط پیج های دیگر است،یکی از مفید ترین و موثر ترین روش های افزایش فالوور است. در این روش پیج هایی که تعداد تعقیب کنندگان  بیشتری دارند پیج شما را به اشتراک می گذارند و با توجه به اثرگذاری پیج تبلیغ کننده می توان به نتایج مثبتی دست یافت.

استفاده صحیح از فالوور فیک

برای این منظور با کارشناسان ما تماس بگیرید.